O nas

Pomimo tego, iż YouTube istnieje od zaledwie kilku lat, ludzie z całego świata odkryli już nieograniczone korzyści płynące z promowania własnego video za jego pomocą. Dodanie video na innych portalach nie ma tak ogromnych szans na dotarcie do światowej publiki, jak właśnie przez wgranie go na YouTube. Dlaczego więc nie wykorzystać ogromu przekazu tej genialnej platformy?

Promocja Artystów

Wszystkie wschodzące gwiazdy show-biznesu, znając siłę przekazu YouTube, używają go w celach promocyjnych. Wgrywając swoje utwory pragną zwrócić na nie uwagę jak największej rzeszy odbiorców, a tym samym zwrócić uwagę na siebie samych. Zasada jest prosta – im więcej osób obejrzy video promujące artystę, tym większy jego sukces i rozpoznawalność. Popularność wśród internautów może przyczynić się do wzbudzenia zainteresowania wśród łowców talentu, wytwórni muzycznych nawet telewizji. Fenomenalny koncept YouTube, pozwalający ludziom z całego świata dzielić się swoją twórczością całkowicie za darmo, jest również szeroko wykorzystywany przez już cieszące się światową sławą zespoły i artystów, z wyrobioną marką i milionowymi nakładami sprzedanych albumów, a którzy tutaj promują swoje najnowsze produkcje. Kluczem do maksymalnego wykorzystania siły przekazu YouTube jest bezcenna wiedza, jak zwiększyć ilość obejrzeń video.

Realni Ludzie – Nie Roboty

Popularność video na YouTube zależy bezpośrednio od liczby jego wyświetleń. Jak, nie będąc zależnym od niepwenych akcji innych ludzi, bezpiecznie i, co najważniejsze, skutecznie zwiększyć ilość obejrzeń video na YouTube? Niektórzy ludzie używają nieetycznych metod w zamierzeniu osiągnięcia wyższej pozycji swojego video. Aby oszukać licznik, używano botów (obecnie YouTube stosuje system antybotowy) lub serwerów proxy do sztucznego zwiększania ilości obejrzeń. Takie działanie może rezultować zmrożeniem licznika obejrzeń do czasu uzyskania tylu wyświetleń dokonanych przez realnych wizytorów, lub banem nawet usunięciem konta YouTube.

Promuj Siebie

Aby zwiększyć swoją popularność i efektywnie promować video na YouTube możesz kupić obejrzenia YouTube. Twoje video będzie oglądane tylko przez prawdziwych ludzi, nie roboty, nie istnieje zatem ryzyko banu. Istnieje za to spora szansa, że ludzie ci polecą Twoje video innym, jeżeli to przypadnie im do gustu. Nasza metoda pozwoli Twojemu video osiągnąć wysokie miejsce w rankingach i to Ty decydujesz, ile osób je obejrzy! Wielu obiecujących młodych artystów, z ogromnym potencjałem osiągnięcia sukcesu na skalę światową, pozostało niezauważonych w gęstym tłumie użytkowników YouTube tylko dlatego, że nie znaleźli efektywnej metody na własną promocję. Nie pozwól, by i Tobie szansa przeszła koło nosa i już dziś zainwestuj w swoją karierę!

Zapoznaj się z naszymi pakietami i zacznij promocję już dziś!